COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Dzięki technologii „tarczy” i zawartości olejku kokosowego Cramer Color System pozwala w pełni wykorzystać potencjał poszczególnych odcieni, tworzyć refleksy i personalizować każdy kolor, dając przy tym pewność wyjątkowych i zawsze perfekcyjnych efektów.

Poszerz swoją strefę komfortu!

 To innowacyjna technologia działająca w oparciu o specjalne substancje pośrednie zawarte w kremie koloryzującym, które zapobiegają przedwczesnemu utlenianiu koloru. Sprawia, że po odmierzeniu produktu mamy czas na wymieszanie go i aplikację, zanim tlen rozpocznie fazę rozwijania pigmentów.

Bardziej spójne włókno włosa, głęboko nasycone pigmentami, zawsze będzie cechowało się piękniejszymi i bardziej intensywnymi refleksami, a połysk i trwałość koloru będą większe.

Technologia tarczy

To kluczowy składnik Cramer Color System. Wspomaga działanie ochronne, umożliwia bardzo łatwe i szybkie mieszanie, nadając mieszance gładką i spójną konsystencję. Zwiększa również przyleganie produktu do włosów i ułatwia równomierną aplikację, gwarantując idealne krycie. 

 
- wydajność
- kremowa konsystencja
- łatwa i płynna aplikacja
- maksymalne krycie
- nawilżenie i podkreślenie koloru

Olejek kokosowy

Koloryzacja o wyjątkowo kremowej konsystencji. Gwarantuje trwałe efekty oraz nieskazitelne i maksymalne krycie siwizny, również trudnej i opornej. To produkt idealny, ponieważ gwarantuje perfekcyjny rezultat zarówno pod względem tonacji, jak i refleksu. Zawiera 109 odcieni, które można ze sobą mieszać, podzielonych na 24 serie kolorystyczne.

Cramer Color
koloryzacja permanentna

Koloryzacja bez amoniaku o wyjątkowo kremowej konsystencji. Gwarantuje komfortową i delikatną usługę bezpieczną dla struktury włosów, pozostawiając je pełne blasku i łatwe do rozczesywania. Zawiera 49 odcieni, które można ze sobą mieszać, podzielonych na 16 serii kolorystycznych.

Cramer Color
koloryzacja ton w ton

Mieszanka czterech drogocennych roślin o właściwościach zmiękczających, kojących, przeciwzapalnych, antybakteryjnych i antyoksydacyjnych.

Velian Complex

ACTYVA BIO