COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Actyva Coloro to linia potwierdzająca kierunek, w którym zmierzamy – tworzenie coraz bardziej zaawansowanych, skutecznych i zrównoważonych kosmetyków profesjonalnych. Wszystkie formuły* posiadają certyfikat „Green&Clean Cosmetics”, który wyznacza bardzo wysokie standardy dla naszych badań i dla rozwoju każdego produktu. Wytyczne te opierają się na trzech filarach: przejrzystości, formułach Green&Clean, zrównoważonym rozwoju i bezpieczeństwie dla środowiska oraz konsumentów.

Green & Clean Cosmetics

Actyva Coloro to farba półpermanentna o żelowej konsystencji, która gwarantuje intensywne rozświetlenie koloru i wygładzenie włosów. Umożliwia wprowadzenie do salonu wielu usług koloryzacji zarówno dla włosów naturalnych jak i po zabiegach chemicznych. Zapewnia idealne efekty także w przypadku maskowania siwizny. Gama kolorystyczna obejmuje 35 odcieni podzielonych na 10 serii kolorystycznych, 3 korektory/wzmacniacze oraz 1 gloss – rozświetlającą kurację odżywczą. Actyva Coloro stosujemy z rozświetlającym aktywatorem w kremie 1,95% lub 3%.

Rozświetl swoje włosy kolorem!

Przedstawiamy nową technologię MpH, która moduluje pH mieszanki koloryzującej w zależności od użytego aktywatora. Oznacza to, że ten sam produkt pozwala na osiągnięcie wielu efektów i spełnienie różnych potrzeb:

- naturalnie wyglądające maskowanie siwizny przy jednoczesnym zminimalizowaniu odrostu,
- nadanie blasku i długotrwałych refleksów włosom naturalnym,
- przywrócenie głębi koloru i refleksów włosom farbowanym,
- nadanie jedwabistej gładkości i połysku.

Technologia MpH modulująca pH

To kluczowy składnik Actyva Coloro, który ze względu na swoje właściwości i niską temperaturę topnienia, umożliwia szybkie łączenie z aktywatorem. Pozwala uzyskać mieszankę o konsystencji żelu, którą aplikuje się w bardzo łatwy sposób.

Ponadto, jest bogaty w kwas laurynowy czyli substancję, która jest bardzo podobna do struktury proteinowej włosa. Dzięki temu wnika głęboko w łuskę zapobiegając uszkodzeniom i przenosząc pigment, zapewniając tym samym ochronę włókna włosa oraz bardziej żywy i trwały kolor.

Olej kokosowy

ACTYVA COLORO

Pobierz katalog Actyva Coloro
i dowiedz się więcej:

To cztery drogocenne rośliny – dziewanna, kocanka, len i rumianu żółty o właściwościach zmiękczających, kojących, przeciwzapalnych, antybakteryjnych i antyoksydacyjnych. W pobliżu naszej fabryki, na wzgórzach Umbrii, ponad 10 lat temu, otworzyliśmy Kemon Open Lab - ekologiczną uprawę stworzoną pod szereg specjalistycznych badań, które zaowocowały opatentowaniem leczniczej, autorskiej mieszanki Velian Complex. 

Velian Complex

Actyva Coloro - szkolenie

Actyva Coloro - szkolenie blond