26 maja 2022
Wygodne opakowanie, bardziej wydajna pojemność oraz dwa nowe, pastelowe odcienie: lilia i róż! Yo Cond to produkt pozwalający na odświeżanie koloru między dwiema koloryzacjami. Zapewnia intensywny, lśniący i trwały kolor.
17 marca 2022
Actyva Coloro to najnowsza w naszej ofercie farba półpermanentna, która intensywnie rozświetla i wygładza włosy, nadając nowe znaczenie pojęciu koloryzacji. Została opracowana tak, aby w oparciu o innowacyjną teksturę produktu,

Artykuły z tej kategorii

Actyva Coloro to najnowsza w naszej ofercie farba półpermanentna, która intensywnie rozświetla i wygładza włosy, nadając nowe znaczenie pojęciu koloryzacji. Została opracowana tak, aby w oparciu o innowacyjną teksturę produktu, technologię i metodę aplikacji, na nowo zdefiniować tradycyjną koloryzację włosów i zapewnić nadzwyczajne rezultaty, wzmocnienie refleksów oraz rozświetlenie każdego rodzaju włosów.

To także jedyna, półpermanentna koloryzacja, oparta na nowej technologii modulacji pH, dzięki której wykonamy usługi dedykowane klientom z siwymi włosami, zapewniając delikatne i naturalnie wyglądające efekty, minimalizujące odrost i maskujące siwiznę.

Actyva Coloro wyróżnia się innowacyjnym podejściem do koloryzacji włosów pod względem naturalności i tolerancji przez skórę: oprócz zawartości oleju kokosowego i Velian Complex które zapewniają wyjątkową delikatność wobec skóry głowy i włosów. Została opracowana zgodnie z wytycznymi Green&Clean Cosmetics. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, posiada certyfikat wegański oraz jest testowana dermatologicznie. Innowacyjna żelowa konsystencja umożliwia szybką i łatwą aplikację, zapewniając naturalnie wyglądający i pełen blasku efekt.

Actyva Coloro umożliwia wprowadzenie wielu usług koloryzacji w salonie. Zarówno dla włosów naturalnych jak i po zabiegach chemicznych. Zapewnia nadzwyczajne efekty również dla osób, które potrzebują maskowania siwizny, zachowując swoje wyjątkowe właściwości odżywcze i wygładzające. Gama kolorystyczna obejmuje 35 odcieni podzielonych na 10 serii kolorystycznych,  3  korektory/wzmacniacze  oraz  1  gloss  –  rozświetlającą kurację odżywczą.

Actyva Coloro – rewolucja w koloryzacji włosów już dostępna w sprzedaży!

17 marca 2022

COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!