COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Actyva powstała w Umbrii, w górnej dolinie Tybru jako ekskluzywna linia produktów do pielęgnacji włosów, przeznaczona do użytku w salonach fryzjerskich. Kuracje i zabiegi o najwyższym standardzie jakości zapewniają firmie rozwój i wyróżniają ją na tle innych przedsiębiorstw obecnych na rynku. Zarówno dzisiaj, jak i w 1978 roku Actyva łączy naukę i naturę, nieprzerwanie poszukując idealnej synergii między naturalnymi składnikami, a technologicznie zaawansowanymi surowcami. Na przestrzeni lat urosła do rangi światowej linii kosmetyków stosowanych i sprzedawanych w najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich w ponad 15 krajach na całym świecie.

Historia

Actyva to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy i ciała, zapewniające kompleksowe usługi w salonie fryzjerskim. Linia jest podzielona na 9 serii dedykowanych do różnych problemów i potrzeb klientek, tak aby sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Równowaga pomiędzy nauką a naturą!

Współcześni klienci są wymagający, świetnie poinformowani i coraz bardziej świadomi swoich potrzeb. Oczekują indywidualnie dopasowanych usług wysokiej jakości, nawiązania dobrej relacji oraz profesjonalnej porady eksperta. Rytuały Actyva zostały stworzone właśnie z myślą o zapewnieniu kompleksowej usługi na najwyższym poziomie. Prosta, podzielona na cztery kroki metoda ułatwia przeprowadzenie każdego z rytuałów. Diagnoza włosów, indywidualna oferta, profesjonalny masaż oraz sprawdzenie rezultatów to filary dobrej komunikacji i rozwoju salonu fryzjerskiego.


Rytuały

Z myślą o kosmetykach Actyva tworzymy idealne połączenie tradycji i innowacji tak, aby łączyć funkcjonalność nauki i delikatność natury. W naszych laboratoriach nieprzerwanie trwają badania alternatywnych i innowacyjnych surowców, opartych na roślinnych składnikach. Ich celem jest powstanie jak najbardziej zrównoważonych, certyfikowanych produktów, produkowanych w zgodzie z naturą bez utraty ich wysokiej skuteczności.

Równowaga pomiędzy nauką a naturą

Dzięki przyznanym certyfikatom produkty z linii Actyva mogą zaspokoić potrzeby rosnącej liczby klientów świadomych ochrony środowiska oraz jakości produktów kosmetycznych. Otrzymaliśmy wyróżniania i przyznano nam możliwość posługiwania się oznaczeniami: Love Nature, ICEA Vegan oraz Green PE.

Certyfikaty

ACTYVA

Pobierz katalog Actyva
i dowiedz się więcej:

To cztery drogocenne rośliny – dziewanna, kocanka, len i rumianu żółty o właściwościach zmiękczających, kojących, przeciwzapalnych, antybakteryjnych i antyoksydacyjnych. W pobliżu naszej fabryki, na wzgórzach Umbrii, ponad 10 lat temu, otworzyliśmy Kemon Open Lab - ekologiczną uprawę stworzoną pod szereg specjalistycznych badań, które zaowocowały opatentowaniem leczniczej, autorskiej mieszanki Velian Complex. 

Velian Complex