COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KOLORYZACJA

Wszystko co potrzebujesz żeby wykonać zabiegi w swoim salonie. To produkty przeznaczone do profesjonalnego użytku, gwarantujące pewność rezultatów i najwyższą jakość usług.

Chcąc sprostać potrzebom współczesnych fryzjerów, proponujemy pełną gamę produktów opartych na naturalnych składnikach, które dodatkowo pielęgnują nasze włosy.

Cramer Color to farba do włosów o niskim stężeniu amoniaku z pielęgnującą mocą olejku kokosowego. Zapewnia łatwą aplikację, długotrwałe rezultaty i perfekcyjne krycie siwych włosów. Dzięki wprowadzeniu dodatkowej technologii ton w ton Cramer Color stał się zintegrowanym i kompletnym systemem, który stanowi rozwiązanie dla wszystkich potrzeb klientów salonu fryzjerskiego. 
Yo Color System to produkty do koloryzacji włosów stworzone z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb klientów salonów fryzjerskich. Dzięki zawartym składnikom gwarantują wyjątkowo intensywne oraz długotrwałe efekty. Produkty te zostały stworzone w oparciu o mieszankę jogurtu z certyfikowanymi składnikami organicznymi. 
Actyva Coloro to rewolucja w koloryzacji włosów. Najnowsza wegańska, półpermanentna farba, o konsystencji żelu, która intensywnie rozświetla i wygładza włosy, gwarantując niezwykle naturalne efekty. Jej formuła została wzbogacona o olej kokosowy i ekstrakty z łagodzących, organicznych roślin leczniczych.
Unamy System to linia profesjonalnych produktów do wykonywania trwałych lub półtrwałych zabiegów na włosach. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom chronią strukturę włosów, zapewniając ich miękkość i elastyczność. Gwarantują efekt doskonale gładkich i zdyscyplinowanych włosów lub skręconych, z wyraźną objętością.
Uni. Color to seria produktów technicznych, w których skład wchodzą aktywatory o różnym stężeniu % oraz kosmetyki wspomagające proces koloryzacji. Są to produkty techniczne niezbędne do wykonania zabiegów, uzupełniające usługę i gwarantujące najwyższą jakość oraz komfort dla klienta.
Lunex System to profesjonalne produkty do rozjaśniania włosów, niezbędne w każdym salonie fryzjerskim. Przy odpowiednim zastosowaniu gwarantują pewność rezultatów i idealne efekty. Rozjaśnianie włosów oraz wszelkie zabiegi, które wykonuje się za pomocą tego typu produktów, to najbardziej popularne i dochodowe usługi.