COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Velian Complex

Lunex System to profesjonalny, kompletny
i zrównoważony system do rozjaśniania włosów, zapewniający natychmiastową skuteczność, bezpieczeństwo w trakcie zabiegu oraz idealne rezultaty. Dzięki zawartości Velian Complex, BCC oraz hydrolizatu keratyny produkty te mimo, że służą do zabiegów technicznych, działają bardzo odżywczo na nasze włosy.

Świadoma koloryzacja blond.

Lunex Restore – regenerujący płyn micelarny
Lunex Light – rozjaśniacz do 2 tonów
Lunex Light Fast – szybki rozjaśniacz do 2 tonów
Lunex Decap Super – rozjaśniacz w proszku
Lunex Clay Powder – puder rozjaśniający
Lunex Ultra Cream – rozjaśniacz do 7 tonów
Lunex Ultra Powder – rozjaśniacz w proszku do 9 tonów
Lunex Ice Toner – szampon niwelujący żółty odcień
Lunex Colorful – krem koloryzujący

W skład linii wchodzą: 

To unikalny kompleks cząsteczek występujących w naturze. Jego działanie odbudowujące chroni włosy, na które nałożono preparat Lunex Restore, przed potencjalnymi skutkami ubocznymi procesu rozjaśniania. Odbudowuje uszkodzone wiązania dwusiarczkowe, tworzy nowe i wzmacnia strukturę włosów.

BCC (Bond Creator Complex)

Zawiera aminokwasy, oligopeptydy i białka budujące i wzmacniające strukturę włosów. Hydrolizat keratyny sprawia, że pasma stają się gładkie, lśniące, łatwiejsze do rozczesania oraz mniej podatne na elektryzowanie się. Tworzy wokół włosa barierę ochronną, nadaje połysk i miękkość w dotyku, regeneruje włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, a także nawilża i gwarantuje zdrowy wygląd

Hydrolizat keratyny

LUNEX SYSTEM

Pobierz katalog Lunex System i poznaj całą gamę naszych produktów:

To cztery drogocenne rośliny – dziewanna, kocanka, len i rumianu żółty o właściwościach zmiękczających, kojących, przeciwzapalnych, antybakteryjnych i antyoksydacyjnych. W pobliżu naszej fabryki, na wzgórzach Umbrii, ponad 10 lat temu, otworzyliśmy Kemon Open Lab - ekologiczną uprawę stworzoną pod szereg specjalistycznych badań, które zaowocowały opatentowaniem leczniczej, autorskiej mieszanki Velian Complex.