26 maja 2022
Wygodne opakowanie, bardziej wydajna pojemność oraz dwa nowe, pastelowe odcienie: lilia i róż! Yo Cond to produkt pozwalający na odświeżanie koloru między dwiema koloryzacjami. Zapewnia intensywny, lśniący i trwały kolor.
17 marca 2022
Actyva Coloro to najnowsza w naszej ofercie farba półpermanentna, która intensywnie rozświetla i wygładza włosy, nadając nowe znaczenie pojęciu koloryzacji. Została opracowana tak, aby w oparciu o innowacyjną teksturę produktu,

Artykuły z tej kategorii

 

Po długiej przerwie wracamy z wydarzeniem, którego nie można przegapić.Topowi styliści, najaktualniejsze trendy, ekskluzywne miejsce, ogrom emocji i wrażeń oraz przede wszystkim - zaskakujący goście i aż trzy pokazy fryzjerskie na miarę światowej sceny.

MIEJSCE:

16.10.2022 (niedziela)Rezydencja Nosalowy Dwór ****ul. Droga Oswalda Balzera 21DZakopaneJedyny taki resort,w samym sercu polskich Tatr.- idealne miejsce do odpoczynku- luksusowa przestrzeń- wysoki standard obsługi- ekologiczne certyfikaty rezydencji- ekskluzywna strefa SPA- serwowane wyroby własnej produkcji

 

Pierwszy pokaz: Tomasz Schmidt WS Lux

Tomasz Schmidt to jeden z najlepszych projektantów koloru w kraju z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.Swój warsztat fryzjerski szlifował w najlepszych akademiach na całym świecie.W Zakopanem, wspólnie ze swoim zespołem zaprezentuje pokaz oparty na myśli przewodniej „Lustra”.„Wymyślone przez naturę w postaci tafli wody, udoskonalane przez starożytnych, choć jak niektórzy twierdzą przez szatana. Od zawsze miały magiczną moc. Były i nadal są tajnym źródłem wiedzy o nas samych.”

 

Drugi pokaz: Damian Tworuschka ID Blond

Uznany stylista Kemon Italia, na co dzień pracujący w Niemczech. Prawdziwy mistrz koloryzacji blond. Prowadzi cykliczne szkolenia w wielu krajach i uczy światowej sławy stylistów.Jest współtwórcą kolekcji K-Now Kemon Italia. W Zakopanem zaprezentuje show ID Blond, z którym podróżuje po całym świecie.

 

Trzeci pokaz: Kemon Polska TRIBUS

Najlepsza kadra szkoleniowców w kraju wystąpi przed Państwem z najnowszym programem trendów i inspiracji fryzjerskich.Pokaz przeniesie Was nie tylko w świat idealnych kolorów, cięć i niesamowitych stylizacji, ale także pozwoli obcować z piękną sztuką, którą odczujecie wszystkimi zmysłami. Spektakl dedykujemy wszystkim partnerom marki, pasjonatom fryzjerstwa i prawdziwym artystom.

 

Tym razem wieczór minie nam pod znakiem Włoch! Kemon to marka pochodzącą ze słonecznej, pięknej, sielskiej Italii, dlatego na jeden wieczór przenosimy to wszystko do Polski i zapraszamy Państwa serdecznie na iście włoską kolację przy włoskiej muzyce!

 

Jeśli impreza we włoskim stylu, to tylko ze Stefano Terrazzino! Włoski tancerz, wokalista i aktor, reprezentujący najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich.Wystąpi przed Państwem z repertuarem największych, włoskich hitów.Ponadto zaprezentuje pokaz taneczny wraz ze swoją partnerką oraz zaprosi Państwa do wspólnych animacji.Niech porwie nas Italia!

 

Po gorącej Italii przyjdzie czas na prawdziwe, imprezowe szaleństwo z niesamowicie zdolnym artystą - Danzel'em! Belgijski wokalista oraz multiinstrumentalista, który zyskał popularność w kilkunastu krajach Europy. Znany z utworu „Pump it up” ale nie tylko! To także fantastyczny rockman!Jest jedną z najważniejszych i najbarwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są grane przez DJ-ów na całym świecie.

 

Bilety są dostępne w dwóch wariantach a w celu ich zakupu zapraszamy do kontaktu z Regionalnym Opiekunem Marki lub z biurem Kemon pod adresem kemon@kemon.pl

 

 

Prestiżowa gala Kemon na światowym poziomie!

14 września 2022

COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!