26 maja 2022
Wygodne opakowanie, bardziej wydajna pojemność oraz dwa nowe, pastelowe odcienie: lilia i róż! Yo Cond to produkt pozwalający na odświeżanie koloru między dwiema koloryzacjami. Zapewnia intensywny, lśniący i trwały kolor.
17 marca 2022
Actyva Coloro to najnowsza w naszej ofercie farba półpermanentna, która intensywnie rozświetla i wygładza włosy, nadając nowe znaczenie pojęciu koloryzacji. Została opracowana tak, aby w oparciu o innowacyjną teksturę produktu,

Artykuły z tej kategorii

Topowi styliści, najaktualniejsze trendy, ekskluzywne miejsce, ogrom emocji i wrażeń oraz przede wszystkim – zaskakujący goście i aż trzy pokazy fryzjerskie na miarę światowej sceny. To wszystko miało miejsce 16 października w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem, gdzie Kemon – marka premium z branży fryzjerskiej, przeprowadziła galę dla swoich klientów. Pierwszy pokaz należał do Tomasza Schmidt i jego zespołu WS Lux. Jest to jeden z najlepszych projektantów koloru w kraju z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W Zakopanem, wspólnie ze swoim zespołem zaprezentował pokaz oparty na myśli przewodniej „Lustra”. Drugą część poprowadził zespół stylistów z Włoch – Kemon Crew Italia, którzy zaprezentowali pokaz koloryzacji blond pod nazwą „Future Blond”.

Trzecia, najważniejsza część należała do zespołu stylistów Kemon Polska. Podczas wydarzenia wykorzystano inspiracje oparte na trzech kierunkach: boginie, kapłanki oraz wojowniczki. Najlepsza kadra szkoleniowców w kraju wystąpiła z autorskim pokazem trendów i inspiracji fryzjerskich według wyżej wymienionych nurtów. Show pod nazwą TRIBUS – jest to słowo pochodzące z łaciny oznaczające PLEMIĘ. W prostym tłumaczeniu to grupa rodów, wywodzących się od wspólnego przodka, zamieszkujących jeden obszar i połączonych wspólnymi więzami społecznymi oraz ekonomicznymi. Jesteśmy jednością, nasze życia są spójne i wszyscy razem od zawsze tworzymy wspólną historię. Właśnie taki przekaz trafił do odbiorców pokazu. Bez względu na to, jakim człowiekiem jesteś, gdzie żyjesz i jakie czasy Cię wychowały. TRIBUS – to MY.

Pokaz przeniósł klientów nie tylko w świat idealnych kolorów, cięć i niesamowitych stylizacji, ale także pozwolił obcować z piękną sztuką, którą dało się odczuć wszystkimi zmysłami. Spektakl dedykowaliśmy wszystkim partnerom marki, pasjonatom fryzjerstwa i prawdziwym artystom. Wieczór minął pod znakiem Viva Italia. Klienci zostali zaproszeni na włoski bankiet oraz występy dwóch wyjątkowych artystów. Stefano Terrazzino wykonał klasyczne znane wszystkim utwory muzyki włoskiej oraz wspólnie ze swoją partnerką taneczną przeprowadzili animacje z gośćmi. Drugim artystą był Danzel – belgijski piosenkarz i multiinstrumentalista, tegoroczny zwycięzca programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który rozgrzał atmosferę i przyciągnął na parkiet naszych wszystkich gości. Dziękujemy partnerom oraz osobom zaangażowanym w przygotowania, za obecność, Waszą pracę i zaufanie. Jesteśmy dumni, że mamy przyjemność współpracować z tak kreatywnymi i pełnymi pasji ludźmi. Do zobaczenia na kolejnym pokazie!

TRIBUS KEMON

03 listopada 2022

COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!