COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Yo Color System to przede wszystkim NaYo - delikatna koloryzacja na bazie jogurtu, niezawierająca amoniaku, wzbogacona o łagodzące, organiczne rośliny lecznicze. Jest przyjemna w aplikacji i delikatna dla skóry głowy. Dzięki naturalnym składnikom dba o zdrowie włosów i zapewnia intensywny, długotrwały kolor. Koloryzację NaYo stosujemy z kremem aktywującym NaYo 3/6/9 lub 12%. W skład serii wchodzi także Yo Cond – odżywka która nadaje kolor i pielęgnuje włosy, oraz krem do rąk Yo Hand Cream.

Komfort koloryzacji włosów

Yo Color System to produkty stworzone z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb klientów salonów fryzjerskich. Dzięki zawartym składnikom gwarantują wyjątkowo intensywne oraz długotrwałe efekty.

Produkty te nie zawierają amoniaku oraz PPD dzięki czemu ich działanie jest wyjątkowo delikatne, a włosy pozostają zdrowe i błyszczące.

Niezawodna i delikatna koloryzacja

Jeden z głównych składników NaYo. Zastosowanie jogurtu w kosmetyce jest mniej powszechne, pomimo iż ma bardzo długą historię. Jego składniki przynoszą włosom i skórze głowy poniższe rezultaty:
lipidy: mają działanie zmiękczające, łagodzące i nabłyszczające przesuszone włosy i skórę głowy;
probiotyki: odżywiają zdrową florę bakteryjną skóry głowy, wspierając jej naturalną równowagę;
proteiny: o właściwościach odżywczych i ochronnych, regenerują i wzmacniają włosy poddawane zabiegom kosmetycznym.

Jogurt

YO COLOR SYSTEM

Pobierz katalog Yo Color System i dowiedz się więcej:

To cztery drogocenne rośliny – dziewanna, kocanka, len i rumianu żółty o właściwościach zmiękczających, kojących, przeciwzapalnych, antybakteryjnych i antyoksydacyjnych. W pobliżu naszej fabryki, na wzgórzach Umbrii, ponad 10 lat temu, otworzyliśmy Kemon Open Lab - ekologiczną uprawę stworzoną pod szereg specjalistycznych badań, które zaowocowały opatentowaniem leczniczej, autorskiej mieszanki Velian Complex. 

Velian Complex