26 maja 2022
Wygodne opakowanie, bardziej wydajna pojemność oraz dwa nowe, pastelowe odcienie: lilia i róż! Yo Cond to produkt pozwalający na odświeżanie koloru między dwiema koloryzacjami. Zapewnia intensywny, lśniący i trwały kolor.
17 marca 2022
Actyva Coloro to najnowsza w naszej ofercie farba półpermanentna, która intensywnie rozświetla i wygładza włosy, nadając nowe znaczenie pojęciu koloryzacji. Została opracowana tak, aby w oparciu o innowacyjną teksturę produktu,

Artykuły z tej kategorii

W pierwszy weekend marca 05-06.03.2022 w Łodzi w hotelu Andels, odbyła się pierwsza tegoroczna impreza dla klientów VIP, oraz długo wyczekiwana premiera najnowszej koloryzacji Actyva Coloro.

Podczas wydarzenia na scenie wystąpili: jedni z najlepszych instruktorów naszej marki prezentując swój autorski pokaz Nature is your life oparty w głównej mierze o koncepcję natury, kobiecych koloryzacji i nowych zabiegów Actyva Coloro możliwych do wykonania w salonach fryzjerskich. Ponadto pojawili się także goście z Londynu z Akademii Vidal Sassoon, którzy zaprezentowali światowe, kreatywne trendy we fryzjerstwie oraz Maciej Zień wraz z kolekcją Slavic Roots – jeden z topowych i najbardziej docenianych projektantów w kraju, z którym mamy przyjemność współpracować od wielu lat.

Dziękujemy wszystkim za obecność, profesjonalizm i wydarzenie na najwyższym poziomie!

Autor zdjęć: Paweł Miśko

Zapraszamy na fotorelację z Gali Kemon VIP 2022, na której swoją premierę miała Actyva Coloro!

08 marca 2022

COPY RIGHTS 2022  KEMON POLSKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!